Subvention, subsidie advies

Onderwijs & Arbeidsmarkt

Brug van onderwijs naar arbeidsmarkt

Home > Specialismen > Onderwijs & Arbeidsmarkt
Het onderwijs in Nederland is voortdurend in ontwikkeling. De overheid stimuleert een duurzame samanwerking tussen onderwijsinstellingen en het bedrijfsleven. Dit met het ultieme doel de kloof tussen het onderwijs en het bedrijfsleven te verkleinen. Om deze ontwikkelingen aan te moedigen zijn er vanuit Europa, nationale overheden, lokale overheden en fondsen diverse stimuleringsregelingen beschikbaar.
lees meer

Het onderwijs in Nederland is voortdurend in ontwikkeling. De overheid stimuleert een duurzame samanwerking tussen onderwijsinstellingen en het bedrijfsleven. Dit met het ultieme doel de kloof tussen het onderwijs en het bedrijfsleven te verkleinen. Om deze ontwikkelingen aan te moedigen zijn er vanuit Europa, nationale overheden, lokale overheden en fondsen diverse stimuleringsregelingen beschikbaar.

 

Om optimaal gebruik te kunnen maken van de verschillende stimuleringsregelingen is het voor onderwijsinstellingen noodzakelijk om samen te werken met andere betrokken organisaties, waaronder het bedrijfsleven. Subvention is bij voorkeur vanaf de planfase betrokken bij het vormgeven van uw project.

 

In overleg met betrokken partijen worden ideeën door Subvention omgezet in een concreet projectplan afgestemd op de diverse subsidieregelingen. Duidelijke afspraken omtrent de samenwerking, de inhoud van het project en de begroting zijn daarbij essentieel om een project succesvol te laten zijn. Subvention denkt vanaf het begin graag mee in dit proces en geeft adviezen die bijdragen aan subsidieoptimalisatie van het project. Dit vertaalt zich uiteindelijk in de verzorging van het volledige subsidietraject.


Subvention is dé partner op het gebied van subsidies voor Onderwijs & Arbeidsmarkt

Als u Subvention inzet krijgt u de beschikking over een team van specialisten in het verwerven van subsidies. Door de unieke aanpak blijft er voor u geen subsidiekans onbenut. Bij projectmatige subsidies op het gebied van onderwijs en arbeidsmarkt is bovendien proactief projectmanagement van groot belang. Subvention verzorgt voor u de tussenrapportages, regelt de inhoudelijke en financiële verantwoording van het project en ziet er op toe dat de gelden ook daadwerkelijk worden uitgekeerd.

 

Het doel van de Subvention-adviseur is om u zoveel mogelijk werk uit handen te nemen en het subsidietraject voor u van begin tot eind succesvol en in tempo te verzorgen!

minder tekst

Nieuws

in Onderwijs & Arbeidsmarkt
Evelyn Stoelinga
Evelyn

Nieuwe openstellingen RAAK in 2012

16 dec 2011 - In 2012 vindt er een nieuwe indieningsronde plaats voor zowel RAAK-publiek als RAAK-MKB.
Arjan Prenger
Arjan

Subsidie Praktijk Leren groen onderwijs 2012

16 dec 2011 - Met de regeling ‘Praktijk Leren groen onderwijs’ wil de minister zorg dragen voor de kwaliteit van het praktijkleren en de continuïteit van de opleidingen bevorderen.
Evelyn Stoelinga
Evelyn

Budget ESF actie E verhoogd met 52 miljoen euro

08 dec 2011 - Tijdens het symposium ‘Jong geleerd, oud gedaan’ heeft staatsecretaris De Krom bekendgemaakt dat er 52 miljoen euro extra budget beschikbaar komt voor de subsidieregeling Sociale innovatie.
Arjan Prenger
Arjan

HRM+, de oplossing voor efficiëntie en professionaliteit op de werkvloer

14 nov 2011 - Efficiëntie en professionaliteit zijn belangrijke begrippen voor ondernemers, vooral in economisch moeilijke tijden. Door hoge kosten voor u als ondernemer is het lastig een project te starten.
Evelyn Stoelinga
Evelyn

NIOF: Investeren in Innoveren

11 nov 2011 - Maakt u als ondernemer kosten voor innovatie en vernieuwing van uw onderneming? Bent u gevestigd in de provincies Drenthe, Friesland en Groningen?
Arjan Prenger
Arjan

Nieuwe scholingssubsidies voor de agrarische en groene sector

05 jul 2011 - Vanaf 1 augustus 2011 zijn er voor werkgevers, (zelfstandig) ondernemers en ZZP-ers in de agrarische en groene sector nieuwe subsidiekansen voor scholingsprojecten van haar personeel.
Arjan Prenger
Arjan

Projectvoorstellen KIGO 2012

14 jul 2011 - De eerste ronde van de regeling Kennis en Innovatie Groen Onderwijs (KIGO) 2012 heeft plaatsgevonden.
Arjan Prenger
Arjan

Vernieuwing beroepsonderwijs door het Innovatie Arrangement

20 mei 2011 - De voorronde van de regeling: Innovatie Arrangement heeft plaatsgevonden
Evelyn Stoelinga
Evelyn

BTW Vrijstelling Onderwijs voor bedrijven

20 mei 2011 - Fiscaal voordeel voor bedrijven die deelnemen aan onderwijsprojecten.
Evelyn Stoelinga
Evelyn

WVA afdrachtsvermindering door loonheffingskorting op onderwijs voor bedrijven

20 mei 2011 - Fiscaal voordeel voor bedrijven bij het aannemen van leerlingen, scholing van personeel en volgen EVC procedures.

Recente projecten

in Onderwijs & Arbeidsmarkt
Smakelijk-Salland.jpg

Biologisch groen in de grijze klas

Het aantal bedrijven in de agrarische sector die kiezen voor een biologische bedrijfsvoering groeit. Deze bedrijven ervaren dat consumenten steeds vaker informatie vragen over duurzame, biologische producten en (regionale) voeding.

ONO PCB Het Kompas

leonardologo.jpg
Voor PCB Het Kompas heeft Subvention subsidie aangevraagd voor het project "Ondernemende leonardos" in het kader van de regeling Onderwijs Netwerk Ondernemen.
  • Onderwijsontwikkeling
  • Onderwijsinnovaties
  • Vernieuwen en verbeteren van praktijkleren
  • Stimuleren ondernemerschap
  • Aansluiting onderwijs arbeidsmarkt
  • (Arbeids)scholing

Referenties

in "Onderwijs & Arbeidsmarkt"
  • Landstede1.jpg

Contactpersonen

in "Onderwijs & Arbeidsmarkt"

Arjan Prenger

Arjan Prenger Locatie: Ommen
Bellen: 0529-465255
Email Arjan

Evelyn Stoelinga

Evelyn Stoelinga Locatie: Ommen
Bellen: 0529-465255
Email Evelyn