Subvention, subsidie advies

Internationale samenwerking

Home > Specialismen > Internationale samenwerking > Nieuws Internationale Samenwerking > Cultuurinitiatieven in conflictgebieden; het richtpunt van het Prins Claus Fonds

Cultuurinitiatieven in conflictgebieden; het richtpunt van het Prins Claus Fonds

08 sep 2011 | Gepost door: Arjan

Het Prins Claus Fonds gaat zich de komende jaren richten op het behoud van cultuur in conflictgebieden. Projecten die het Prins Claus Fonds steunt vinden plaats in ontwikkelingslanden waar de vrijheid van culturele expressie onder druk staat.

 

Het fonds mag haar 15e verjaardag vieren dit jaar. In de afgelopen jaren zijn er bijna 1600 projecten ondersteund. Een goed voorbeeld volgens de directeur van het fonds, Christa Meindersma, zijn theatermakers in Egypte. Met de financiële steun droeg het fonds indirect bij aan belangrijke politieke ontwikkelingen.

 

Het Prins Claus Fonds is er van overtuigd dat mensen niet worden ontwikkeld, maar zichzelf ontwikkelen. Hebt u een initiatief dat hier bij aansluit? Neemt u dan contact op met onze subsidiespecialist op het gebied van Internationale Samenwerking, Arjan Prenger via 0529 – 465 255 of via het contactformulier.

 

Overige projecten

in "Internationale samenwerking"