De subsidies voor de eerste helft van 2012 zijn bekend. Naast een aantal bekende subsidies uit de Regeling LNV-subsidies voor vissers en agrarische ondernemers zijn er in de eerste helft van 2012 twee nieuwe subsidieregelingen: de subsidie voor 'Investeringen in landbouwapparatuur met GPS' en 'Investeringen in het verduurzamen van opslagplaatsen'.
Voor een overzicht van openstelling in de eerste helft van 2012 klik hier
Bij 'Investeringen in landbouwapparatuur met GPS' gaat het om een subsidie voor akkerbouwers die GPS-techniek willen toepassen op hun landbouwwerktuig. Deze subsidie wordt opengesteld van 1 tot en met 31 januari 2012.
Bij 'Investeringen in het verduurzamen van opslagplaatsen' gaat het om subsidie voor asbestverwijdering, klimaatbeheersing en isolatie. Het gaat om opslag van plantaardige producten in de glastuinbouw, landbouw en fruitsector. Deze subsidie wordt opengesteld van 1 januari tot en met 31 januari 2012.